Gerard stogo dangos

Gerard stogo dangos

Stogo danga Gerard Classic
Stogo danga Gerard Classic CLASSIC stogo danga simbolizuoja kokybę ir pranašumą. Įkvėpimas, išskirtinumas, elegancija ir atsparumas, įsiliejantis į bet kokią aplinką.
Tai cinko aliuminiu dengtas plieninis stogas su natūralių akmenukų paviršiumi, galintis suteikti elegancijos ir modernumo Jūsų namams. GERARD stogo danga – puikus pasirinkimas, norint turėti išskirtinį stogą. Pažangios technologijos stogo dangai suteikia ilgaamžiškumo, kas yra  patikima investicija į ateitį.
Stogo danga Gerard Heritage II
Stogo danga Gerard Heritage II HERITAGE stogo danga – atraskite praeitį dabartyje ir išsaugokite ateičiai. Įkvėptas patvarumo ir elegancijos palikimas visoms kartoms. Tai iš naujo atrastos tradicijos. Visi šie produktai padaryti iš lengvasvorio plieno, kuris yra stiprus ir ilgalaikis, galintis atlaikyti įvairias ekstremalias oro sąlygas. Ši stogo danga turi ilgalaikį korozijos pasipriešinimą. Ši stogo danga dėl ypač mažo svorio tinka renovuojant senus stogus.
Stogo danga Gerard Corona Shake
Stogo danga Gerard Corona Shake CORONA SHAKE stogo danga – palikimas ir tradicijų puoselėjimas.Tai tradicinis anglų, olandų, prancūzų ir vokiečių stogų mišinys. Natūrali estetika, lengvas dengimas. Ši stogo danga nereikalauja jokios papildomos tvirtesnės stogo konstrukcijos, todėl sutaupomos papildomos lėšos.
Stogo danga Gerard Milano
Stogo danga Gerard Milano MILANO stogo danga – tradicinė elegancija, prestižas, išskirtinumas, nuostabi ateitis su įkvepiančia praeitimi.
Dėl lengvo ir greito stogo dengimo yra sutaupoma dengimo kaina. Ši stogo danga turi gerą kokybės ir kainos santykį.
GERARD stogų spalvą galima pasirinkti iš plačios gamos, kuri puikiai dera su natūraliomis gamtos spalvomis. Todėl galima lengvai išsirinkti stogą tiek naujos statybos namui, tiek seno pastato renovavimui.
Stogo danga Gerard Senator Shingle
Stogo danga Gerard Senator Shingle SENATOR SHINGLE stogo danga -charakteris, elegancija, paprastumas. Plačiai paplitusi stogų danga.
Dengiant GERARD stogus beveik nelieka jokių statybinių atliekų, todėl tai yra labai ekonomiška stogo danga. Kadangi šie stogai padengti akmens skalda, tai yra sulaikomas lietaus triukšmas.
Stogo danga Gerard Diamant
Stogo danga Gerard Diamant Diamant stogo danga – tai yra nepriekaištingas, naujas Gerard stogų dangos profilis, išsiskiriantis tiek sava faktūra, tiek dengiamu pločiu, kuris yra 10% didesnis, reiškia 10% mažiau laiko stogo dangos montavimui, 10% mažiau darbo jėgos, 10% mažiau grėbėstavimo, kartu paėmus 10% mažiau išlaidų.